عرضه جهانی فیلم در قالب DVDشرکت معظم آمازون فیلم شما را با موضوعات مختلف در قالب DVD و در صورت تمایل به همراه امکان خرید یا اجاره الکترونیک آن (دانلود فایل) در دسترس همگان قرار می دهد. درضمن با معرفی و توزیع محصول شما در شبکه بین المللی آمازون، معرفی شدن آن در شبکه IMDb میسر می شود.هزینه کلیه خدمات مربوط به معرفی، انتشار و توزیع جهانی فیلم شما توسط شرکت آمازون شامل طراحی رویDVD و جلد به همراه بسته بندی استاندارد و هماهنگی های لازم جهت توزیع اثر در سیستم شرکت آمازون و یک صفحه معرفی محصول و گروه سازنده اثر درحال حاضر فقط و فقط 1490 دلار می باشد.درضمن قیمت گذاری فروش توسط خود شما صورت می پذیرد و قابل تغییر خواهد بود. هزینه های آمده در زیر از فروش هر سی دی کسر شده و مابقی به عنوان حق صاحب اثر محاسبه و به صورت چک بانکی به آدرس پستی او ارسال می گردد.با وجود امکان تغییر طرح روی دی وی دی و کاور آن، پیشنهاد می شود جهت معرفی بهتر محصول خود با کمک راهنما و قالب های ارائه شده، شخصا اقدام به سفارش طراحی جلد و روی DVD نمایید.قیمت گذاری و سود حاصل از فروش اثربرای تهیه و تولید هر اثر در قالب سی دی شرکت تولید کننده آمازون 4.95دلار هزینه ثابت تولید و جهت فروش نیز این شرکت 45% از قیمت فروش را به عنوان سهم فروشنده برداشت خواهد کرد. بدین ترتیب مابقی سود و سهم صاحب اثر خواهد بود.برای مثال در یک قیمت گذاری معمول 20 تا 25 دلاری یک آلبوم موسیقی، حق سازنده اثر از فروش هر سی دی عبارت خواهد بود از 6.05 در فروش 20 دلاری و یا 8.8 در فروش 25 دلاری.در صورتی که مایل به عرضه و فروش فایل الکترونیکی فیلم خود نیز باشید، از هر فروش نیمی از قیمت فروش آن را به عنوان حق کپی رایت دریافت خواهید نمود.نکات مربوط به طراحی اختصاصی جلد قاب و روی DVDبرای انجام طراحی های روی جلد قاب و روی خود دی وی دی، می توانید با کمک راهنما و قالب های زیر (برای دانلود بر روی هر عنوان کلیک کنید) فایل های مورد نیاز را در قالب Jpeg و با کیفیت حداقل dpi300 با کد رنگی RGB برای ما ارسال نمایید.

چاپ در آمریکا، آلمان و انگلیس
طراحی روی جلد استاندارد
چاپ دیجیتال با تیراژ کم

زمان کوتاه کل فرایند

  55555555555

ثبت آثار ارزشمند ایرانی در کتابخانه کنگره آمریکا توسط آسان نشر--آسان نشر برای نویسندگانی که کتاب های خود را توسط ناشر آمریکایی قرن برتر (Supreme Century) منتشر می نمایند، این امکان را فراهم نموده است که به سادگی نشر کتاب شان، شماره کنترلی کتابخانه کنگره را نیز برای آثار خود اخذ نمایند. در ادامه نیز یک نسخه از اثر منتشر شده را برای کتابخانه کنگره ارسال می نماید و این همه تنها 100 دلار هزینه اضافی برای شما در بر دارد.البته کتابخانه کنگره در پذیرش آثار دریافتی و قرار دادن آن آثار در فضای فیزیکی کتابخانه، سیاست های خود را داشته و اخذ LCCN متضمن نمایش آثار در آنجا نیست. با این وجود آسان نشر مفتخر است که طی 5سال فعالیت مداوم خود آثار ارزشمندی را در قفسه های این کتابخانه قرارداده است.

   66666b6666666666
دریافت شماره کتابخانه کنگره

← هزینه چاپ به نسبت بسیار پایین بوده و موجب دریافت سهم مولف بیشتر از فروش هر کتاب می شود.
طراحی جلد حرفه ای کتاب شما به صورت رایگان : خوشوقتیم به اطلاع همه عزیزان برسانیم که پیرو اعلام لطف یکی از همراهان مجموعه؛جناب آقای علی خیابانیان، از این پس کلیه عزیزانی که اقدام به سفارش نشر جهانی آثار خود از طریق آسان نشر بنمایند، می توانند بدون نیاز به پرداخت هر گونه هزینه اضافی از طراحی جلد حرفه ای برای کتاب خود بهره مند گردند!آقای علی خیابانیان، استاد دانشگاه در رشته معماری در کشور ترکیه بوده و تا کنون علاوه بر یک کتاب شعر (دو زبانه)، چهار عنوان کتاب دیگر هم در موضوعات طراحی و معماری به رشته تحریر درآورده اند. شما می توانید جهت آشنایی با ایشان و آثارشان می توانید به وب سایت کاری شان به آدرس
نظر ارزشمند جناب رحمانی از تجربه نشر جهانی کتاب خود با آسان نشر

پاسخ به سوال : با توجه به مشکلات موجود اگر تا مدت زمانی شماره حسابی معرفی نکنم چه تضمینی وجود دارد که درآمدم در حساب شرکت محفوظ بماند یا درست واریز شود؟درآمد شما نه در شرکت آسان نشر که تا زمان معرفی شماره حساب در شرکت فروشنده ای همچون آمازون محفوط می ماند. خوشبختانه با توجه به هزینه های معمول بانکی برای نقد شدن چک های بین المللی و یا تغییر نوع ارز چک در بانک بسیار پیش می آید که فردی از شرکت فروشنده بخواهد که درآمد را تا زمان رسیدن مبلغ به حداقل حدی نزد خود محفوظ نگه دارد. در واقع ما نیز به همین بهانه از شرکت می خواهیم که درآمدهای شما را به امانت در سیستم خود محفوظ نگه دارند که با توجه به حسابرسی های دقیق و قانونی شرکت های معتبر فروشنده طرف همکاری هیچ مشکل و نگرانی از بابت سوخت شدن آن پول ها وجود نخواهد داشت.
تجربه ما نشان داده است که قراردادن تلفن دفتر با توجه به مشکلات تماس با خارج از کشور برای فرهیختگان و هنرمندان عزیز تنها پر هزینه و گیج کننده است. دوستان عزیز توقع دارند که در تماس های پر از قطعی و نویز پاسخ سوالاتی را دریافت نمایند که معمولا نیازمند توجه و دقت کافی می باشد. همچنین امکان پیگیری پاسخ ها و استناد به نکات قبلی مساله ای بود که به تجربه اثبات نموده است که بهترین راه برقراری ارتباط با هنرمندان عزیز نامه الکترونیکی (ایمیل) می باشد، تا پیگیری و پاسخ پرسش های شما عزیزیان به روشنی و درستی میسر شود.از طرف دیگر نیاز به صحبت با موسسه اغلب ناشی از نگرانی نسبت به فعالیت موسسه ای است که نویسنده محترم می خواهد اثر ارزشمند خود را برای آن موسسه ارسال نماید. از همین رو از شما عزیزان دعوت می کنیم نظرات نویسندگان محترمی که پیشتر اقدام به انتشار جهانی کتاب های خود نموده اند، را مطالعه نمایید.
تولید با هزینه بسیار پایین

ارائه شابک جهانی رایگان

انتشار به هر زبان و گویش

استخراج کتاب از تز
راه اندازی وب سایت تبلیغاتی
چـاپ کتاب ارزان و فوری

ثبت آثار ارزشمند ایرانی در کتابخانه کنگره آمریکا توسط آسان نشر--آسان نشر برای نویسندگانی که کتاب های خود را توسط ناشر آمریکایی قرن برتر (Supreme Century) منتشر می نمایند، این امکان را فراهم نموده است که به سادگی نشر کتاب شان، شماره کنترلی کتابخانه کنگره را نیز برای آثار خود اخذ نمایند. در ادامه نیز یک نسخه از اثر منتشر شده را برای کتابخانه کنگره ارسال می نماید و این همه تنها 100 دلار هزینه اضافی برای شما در بر دارد.البته کتابخانه کنگره در پذیرش آثار دریافتی و قرار دادن آن آثار در فضای فیزیکی کتابخانه، سیاست های خود را داشته و اخذ LCCN متضمن نمایش آثار در آنجا نیست. با این وجود آسان نشر مفتخر است که طی 5سال فعالیت مداوم خود آثار ارزشمندی را در قفسه های این کتابخانه قرارداده است.

دریافت مجوز کتاب
تبدیل پایان نامه به کتاب
ثبت رسمی کپی رایت جهانی

دریافت شابک
حفظ کلیه حقوق برای مولف
چاپ کتـاب دانشگاهی و انگلیسی
دریافت فیپا
امکان نشر الکترونیکی ایبوک کیندل
برای خرید کتاب های منتشر شده خود از شرکت آمازون و دیگر کتاب فروشی های معتبر جهانی (که به دلیل تحریم ها متاسفانه امکان خرید و دریافت مستقیم آنها را از داخل ایران ندارید)، می توانید از طریق شرکت های واسط معتبری که در این زمینه فعال می باشد، اقدام نمایید.شرکت نسک آور: Nask.irشرکت مالتینا: malltina.com
← امکان توقف نشر به درخواست نویسنده در هر زمان وجود دارد.

همانطور که می توانید از متن قدردانی افرادی که پیش از این کتاب ها و دیگر آثار خود را از طریق آسان نشر منتشر نموده اند نیز مشاهده کنید، تمام اهتمام خدمتگزاران شما در مجموعه آسان نشر، فقط و فقط، ارائه خدمات برگزیده ای است که بتواند با گذر زمان بر اعتبار این مجموعه افزوده و زمینه ساز توسعه فرهنگ حضور جهانی آثار برگزیده ایرانی در سراسر جهان گردد. از همین رو مسلما چنین مجموعه ای هیچگاه اعتبار خود را که مدیون رضایت و موفقیت تک تک هنرمندان عزیز و فرهیخته می باشد فدای چنین اشتباه سخیفی نخواهد کرد. چرا که در کشورهای پیشرفته هر گونه سوء استفاده موسسات از فایل های دریافتی در ایمیل عواقب بسیار ناگوار و غیرقابل جبرانی برای آنها دارد.
     777777  

چاپ با نام و شابک ناشر ایرانی

← با مطالعه نظرات ارائه شده توسط دیگر خوانندگان و همچنین قابلیت ورق زدن آن لاین (Look Inside) ارائه شده در صفحه کتاب شما در وب سایت آمازون، علاقه مندان می توانند هرچه بهتر با محتوای کتاب شما آشنا گردند.
انتشار کتاب صوتی دوستی شیرین استفایل های صوتی کتاب دوست داشتنی دوستی شیرین است، به صورت سی دی و همچنین فایل های الکترونیکی قابل خریداری در وب سایت آمازون مورد عرضه قرار گرفته است. دوست داران این شاعر و نویسنده محبوب همچنین می توانند فایل شعرهای مورد علاقه خود را از طریق سیستم عرضه itune نیز خریداری نمایند.علاقه مندان می توانند پس از گوش دادن به بخشی از این فایل ها، اقدام به سفارش مجموعه آن به صورت یک سی دی صوتی نمایند.www.amazon.com/Doosti-Shirin-Ast-Friendship-Sweet/dp/B007Q3J4MO/ و یا شعرهای منتخب خود به صورت فایل الکترونیکی خریداری و دانلود نمایند.www.amazon.com/Doosti-Shirin-Ast-Friendship-Sweet/
حقایقی از وضعیت نشر کتاب در آمریکا و اروپا--شاید بسیاری از عزیزانی که آمار فروش کتاب های پرفروش جهان مانند هری پاتر را می شنوند، این تصور را پیدا می کنند که در آن سوی مرزها، وضعیت چاپ و نشر عالی بوده و در نتیجه هر کس که دست به قلم ببرد می تواند از در آمدهای خوبی برخوردار گردد.هر چند چاپ بین المللی و توزیع جهانی آثار فرصت بی همتایی برای معرفی آثار ارزشمند نویسندگان عزیز کشورمان که سالها از بازار و مخاطبان جهانی دور بوده، می باشد، ولی دست یابی به فروش نجومی آن هم در سطحی متفاوت اصول و قواعد خودش را دارد.در ادامه سعی خواهیم نمود تا با کمک مطلب منتشر شده ای از استیون پرسنتی، مدیر موسسه انتشاراتی برت-کوهلر، چند واقعیت مهمی که بتواند وضعیت نشر کتاب در جهان غرب را بهتر برای شما عزیزان روشن نماید، ارائه نماییم.امید است که با همراهی شما عزیزان شاهد، توجه بیشتر فرهیختگان به حضور بین المللی نام کشور عزیزمان باشیم.1- تعداد کتاب‌های منتشر شده در هر سال رو به انفجار است. بنا به گزارش نشریه «باوکر ریپورتر» در سال 2013،بالغ بر 391 هزار کتاب در آمریکا به وسیله مولف- ناشران منتشر شده که نتیجه شگفت‌انگیز افزایش 422 درصدی نسبت به سال 2007 را نشان می دهد. تعداد کتاب‏های منتشر شده توسط ناشران هم در همین بازه زمانی 300 عدد هزار افزایش یافته که در نتیجه آمار آثار منتشر شده هر سال در آمریکا به بیش از 700 هزار عنوان کتاب رسیده است. همچنین از سال 2007 نزدیک به 10 میلیون کتاب بازنشر شده از سوی موسسات انتشاراتی روانه بازار کتاب شده است. از این‌رو به نظر می‌رسد متاسفانه بازار کتاب اشباع شده و قابلیت جذب این حجم کتاب را ندارد.2- با وجود انفجار این حجم کتاب منتشر شده، بازار صنعت نشر رو به نزول است. طبق گزارش‌های انجام گرفته در سال 2014، تا سال 2007 آمار فروش کتاب‏های غیرداستانی هر سال بالا می‌رفت و در این سال به نقطه اوج خود رسید و پس از آن رو به کاهش گذاشت.3- با وجود رشد فروش کتاب‏های الکترونیکی، فروش کلی کتاب (کتاب‏های چاپی و الکترونیکی) کاهش یافته است. پس از رشد سرسام‏آور کتاب‏های الکترونیکی از سال 2008 تا 2012، سرانجام از سال 2013 میزان فروش ثابت مانده است و متاسفانه کاهش کتاب‏های چاپی از افزایش کتاب‏های الکترونیکی پیشی ‏گرفته است؛ به نحوی که طبق اطلاعات گزارش انجمن ناشران آمریکا در سال 2013، در سال 2012 بازار نشر کتاب دوباره سقوط کرد و به میزان 1/ 27 میلیارد دلار رسید.4- میانگین فروش کتاب به‌طور تکان‏دهنده‌ای کم و با سرعت رو به سقوط است. ترکیب پدیده انفجار عناوین منتشر شده در بازار کتاب و فروش پایین موجب می‏شود که میانگین فروش هر عنوان کتاب کاهش یابد. طبق آمار در سال 2013 از مجموع کتابفروشی‏ها، فروش آنلاین و خرده‌فروشی‏ها تنها 225 میلیون نسخه کتاب از همه نوع کتاب غیرداستانی بزرگسال در آمریکا فروش رفته است که این یعنی فروش متوسط هر عنوان، کمتر از 250 نسخه در هر سال و 2000 نسخه برای همیشه و تنها عناوین معدودی پرفروش شده‏اند. طبق آمار سال 2010 نشریه نیویورک تایمز، از هر 1000 عنوان کتاب مرتبط با موضوع کسب‌وکار، تنها 62 عنوان توانسته‏اند به فروش بیش از 5000 نسخه دست یابند.5- کمتر از یک درصد کتاب‏ها شانس این را دارند که به کتابفروشی‏های متوسط راه‌یابند. در هر قفسه کتابفروشی 100 تا 1000 عنوان کتاب برای رقابت وجود دارد. برای مثال از کتاب‏هایی با موضوع کسب‌وکار در کتاب‏فروشی‏های کوچک نزدیک به 100 عنوان و در کتابفروشی‏های بزرگ بیش از 1500 عنوان موجود است. با این حال صدها هزار کتاب مرتبط با کسب‌وکار به چاپ رسیده است که با محدودیت عرضه در کتابفروشی‏ها در حال جنگند.6- فروش کتاب سال به سال سخت‏تر می‏شود. درباره هر موضوعی، کتاب‏های زیادی نوشته شده و از این نظر بازار اشباع شده است پس هر کتاب برای پایداری در بازار راه دشوارتری پیش‏رو دارد زیرا علاوه‌بر اینکه امروزه رسانه‏های مختلف بیشتر وقت مردم را به خود مشغول کرده‏اند، هر کتاب باید با ده‏ها میلیون کتاب منتشر شده دیگر رقابت کند. نتیجه اینکه بازده سرمایه‏گذاری در این عرصه نسبت به سال‏های گذشته کمتر شده است.7- اغلب کتاب‏هایی که امروزه چاپ می‏شوند فقط در اجتماع نویسندگان و اهالی نشر طرفدار دارند. هر خواننده‏ صدها کتاب جالب و مفید پیش‏رو دارد ولی فقط می‏تواند وقت محدودی را به مطالعه اختصاص دهد پس اغلب مردم تنها کتاب‏هایی را می‏خوانند که در جامعه خیلی مهم تلقی می‏شود یا مجبورند آن را مطالعه کنند. مخاطب عام برای کتاب‏های غیرداستانی وجود ندارد درحالی‌که نبود ارتباط موثر ناشران با عامه مردم مثل رفتن به دنبال سراب است.8-امروزه اغلب بازاریابی کتاب‏ها توسط نویسندگان انجام می‏گیرد، نه ناشران. بسیاری از ناشران برای غلبه بر بی‏ثباتی بازار و سرپا نگه‏داشتن خود وظیفه بازاریابی را به دوش نویسندگان می‏اندازند. هرچند ناشران هنوز نقش مهمی در صنعت نشر و موفقیت کتاب‏ها در بازار دارند ولی به نظر می‏رسد دیگر نویسندگان هستند که در معرفی آثارشان نقش اصلی را ایفا می‏کنند.9- هیچ صنعتی تا این میزان محصول جدید معرفی نمی‏کند. هر کتابی، محصولی جدید است که نیازمند آماده‏سازی، قیمت‏گذاری، بسته‏بندی، انبار شدن، معرفی و فروش است. با این حال هر کتاب جدیدی تنها 50 تا 150 هزار دلار فروش می‏رود که این مبلغ باید تمام هزینه‏های یاد شده را تامین کند؛ مشکلی که الزاما همیشه حل نمی‏شود. این موضوع بیش از هر چیز دست ناشران را برای عرضه و بازاریابی کتابی جدید می‏بندد.10- دنیای نشر با آشفتگی بی‏پایانی دست‏به گریبان است. نامطمئن بودن، پیچیدگی نوع کسب‌وکار، رقابت شدید با فناوری‏های جدید و رشد دیگر رسانه‏ها موجب شده که برخی کتابفروشی‏ها به تعطیلی یا به مرز ورشکستگی کشیده شوند. به نحوی که انتظار می‏رود در سال‏های بعد این وضع بدتر ‌شود.
زمان کوتاه کل فرایند
نشر توسط ناشر آمریکایی

← خدمات صفحه آرایی و طراحی روی جلد برای کتاب به صورت استاندارد انجام می پذیرد.
← نوشته های مختلف با محتوای گوناگون در همه زبان ها امکان چاپ و انتشار دارند.

سابقه روشن فعالیت 3 ساله ما شاید مهمترین دلیل اعتماد به آسان نشر به حساب می رود. تا کنون بیش از ده ها کتاب با استفاده مستقیم و یا غیر مستقیم از این تسهیلات به زبان های مختلف (بخصوص فارسی) برای استفاده مخاطبان جهانی منتشر گردیده اند.از طرف دیگر با آنکه در داخل ایران بسیار مشاهده شده که بسیاری از موسسات با وجود انعقاد قراردادهای محکم باز هم به تعهدات خود عمل نمی نمایند، سخت گیری های قانونی و حقوقی در کشورهای پیشرفته موجب پایبندی اجباری موسسات مختلف شده است. توجه داشته باشید که در حال حاضر نامه نگاری های الکترونیکی (ایمیل) مدرک محکمه پسند و کاملی در دادگاه های آمریکا به شمار رفته و از همین رو موسسات معتبری همچون آسان نشر به هیچ وجه نمی توانند اعتبار در حال کسب خود را با یک مبلغ چندصد دلاری که یک هموطن عزیز برای سفارش نشر یک کتاب پرداخت نموده است، معاوضه کنند.در هر صورت در حال حاضر موسسه هایی در داخل کشور هستند که امکان نشر کتاب های منتشر شده (و یا حداقل دارای مجوز نشر) را از طریق تسهیلات نشر جهانی آسان نشر برای هموطنان عزیز فراهم نموده اند و شما می توانید در صورت تمایل با یک جستجوی ساده اینترنتی آن موسسات رسمی را پیدا نمایید.

اطلاعات بیشتر و کاملتر درباره چاپ ، انتشار و توزیع جهانی کتاب در سایت آسان نشر  :

www.asanashr.com

سایت ما حاوی حجم عظیمی از مقالات دانشگاهی است . فقط بخشی از آن در این صفحه درج شده شما می توانید از گزینه جستجو متن های دیگری از این موضوع را ببینید 

کلمه کلیدی را وارد کنید :

مطالب مرتبط

مقاله ها و پایان نامه ها

دستگاه لیزر دایود : رفع موهای زائد بدن

دستگاه لیزر دایود درباره دستگاه لیزر دایود : از گذشته تا به امروز انسانها همواره از تمیزی لذت برده و آراستگی و بوی خوش حتی در زمان پیامبر(ص) هم از اهمیت بالایی برخوردار بوده است. ادامه مطلب…

مقاله ها و پایان نامه ها

3-5-2- پرسشنامه شیوه های حل مسئله کسیدی و لانگ

این مقیاس را کسیدی و لانگ (1996)، طی دو مرحله ساخته اند و دارای 24 پرسش است که شش عامل را می سنجد و هر کدام از عوامل در برگیرنده چهار ماده آزمون می باشند. ادامه مطلب…

مقاله ها و پایان نامه ها

مزایای برون سپاری:

  55555555555 - کاهش هزینه‌های عملیاتی - تمرکز سازمان بر فرآیندهای محوری خود       777777   - اعمال کیفیت - دست‌یابی به تخصص‌های برون سازمانی     66666b6666666666 - آزادسازی منابع درون سازمانی ادامه مطلب…

background

برای پیدا کردن مطالب مشابه در این سایت ، از قسمت جستجو استفاده کنید 

کلمه کلیدی را وارد کنید :

[do_widget id=search-4]